Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Sobota, 24 stycznia 2015 23:33

Padwa - Loreto - Manoppello - Lanciano - San Giovani Rotondo Monte Cassino - Rzym - Watykan - Asyż

  • 1 dzień - wyjazd z Niedzicy o godz. 04:00. Przejazd przez Słowację, Austrię w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w okolicach Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 2 dzień - po śniadaniu przejazd do Padwy, nawiedzenie grobu św. Antoniego, zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego. Następnie przejazd do Loreto - pobyt w Sanktuarium MB Loretańskiej. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Pescary, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 3 dzień - po śniadaniu przejazd do Manoppello - miejsca przechowywania Cudownego Oblicza - Vero Nica. Następnie przejazd do Lanciano - miejsce Cudu Eucharystycznego. Przyjazd do hotelu w San Giovani Rotondo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 4 dzień - po śniadaniu zwiedzanie San Giovanni Rotondo, nawiedzenie grobu św. Ojca Pio - Msza św., zwiedzanie obiektów związanych z Ojcem Pio. Następnie przejazd na Monte Cassino - Modlitwa przy grobach Żołnierzy Polskich, zwiedzanie Opactwa Benedyktynów. Przyjazd do hotelu w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 5 dzień - po śniadaniu przejazd do Rzymu nawiedzenie Bazyliki Św. Pawła za Murami, Bazyliki Laterańskiej wraz ze Św. Schodami, Koloseum (zewnątrz), Forum Romanum, następnie przejazd do Watykanu nawiedzenie Bazyliki św. Piotra wraz z kaplicą, w której znajduje się grób Św. Jana Pawła II zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  • 6 dzień - po śniadaniu, przejazd do Watykanu udział w modlitwie Anioł Pański, następnie zwiedzanie miasta w formie spaceru: Piazza Navona, Panteon, Plac Wenecki, Kapitol, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 7 dzień - po śniadaniu przejazd do Asyżu, Msza św. w Bazylice św. Franciszka. Nawiedzenie Dolnej i Górnej Bazyliki św. Franciszka, spacer do św. Klary. Nawiedzenie Santa Maria de Angeli. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • 8 dzień - po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Włochy, Austrię, Słowację. Przyjazd do Niedzicy w godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

Termin: 07.04 - 14.04. 2015
Cena: 690 zł + 220 €

Świadczenia:
* przejazd komfortowym autokarem
* zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach***, pok. 2,3 os. z łazienkami
* wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
* opieka pilota/przewodnika
* opieka duszpasterza
* ubezpieczenie: KL i NNW, bagaż

Uwagi:
- Sugerowane kieszonkowe na bilety komunikacji miejskiej, miejscowych przewodników, słuchawki po Watykanie, opłatę klimatyczną, wjazdy do miast: ok. 55 €
- program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania

Kontakt:
Ks. Józef Bednarczyk, Niedzica, 18/2629428
Ks. Łukasz Jachymiak, Niedzica 18/2629060
Ks. Marian Błaszczyk, Kacwin, 18/2627154