Aktualności

Nowa Rada Parafialna

Niedziela, 12 stycznia 2014 11:54

Skład nowej Rady Parafialnej:
  1. Emil Neupauer
  2. Adam Święty
  3. Jan Kopaczka
  4. Milan Neupauer
  5. Franciszek Organiszczak
  6. Marek Kordecki
  7. Marek Nowak
  8. Stefan Majerczak
  9. Franciszek Łopata
  10. Marian Święty (Nadwodnia)
  11. Zdzisław Majerczak
  12. Walenty Szewczyk
  13. Józef Jezierczak
  14. Marek Gaweł

Z urzędu zostaną powołani:
  1. Marian Pukański (kościelny)
  2. Jan Pierwoła (organista)


Protokół z wyboru przedstawicieli do Rady Parafialnej przy Parafii Św. Bartłomieja Apostoła w Niedzicy

Rejon I
ul.: 3 Maja (od końca do ronda) i Leśna
  1. Andrzej Pierwoła - 8
  2. Emil Neupauer - 7
  3. Bartłomiej Łopata - 6
  4. Robert Milaniak - 2
  5. Stanisław Majerczak - 2
  6. Robert Wnętrzak - 2
  7. Marek Majerczak - 2
  8. Józef Madeja - 2
  9. Stanisław Sajdak - 1

Rejon II
ul.: Tatrzańska i Polna
  1. Adam Święty - 14
  2. Andrzej Nowak - 9
  3. Józef Milaniak - 2
  4. Marian Chmiel - 2
  5. Franciszek Święty - 1
  6. Andrzej Galik - 1
  7. Józef Mondel - 1
  8. Jan Kapołka - 1

Rejon III
ul.: 3 Maja (od ronda do kościoła), Św. Bartłomieja, Browarna i Kamieniec
  1. Jan Kopaczka - 34
  2. Milan Neupauer - 22
  3. Jan Bogaczyk - 9
  4. Jan Nowak - 7
  5. Józef Wida - 3
  6. Franciszek Arendarczyk3
  7. Jan Wida - 2
  8. Andrzej Kapołka - 1
  9. Jan Milaniak - 1
  10. Józef Łopata - 1
  11. Walenty Strączek - 1
  12. Emil Kuziel - 1
  13. Józef Kapołka - 1
  14. Andrzej Nowak - 1
  15. Zbigniew Kapołka - 1
  16. Jan Kaszycki - 1

Rejon IV
ul.: 3 Maja (od kościoła do mostu), Św. Rozalii, Miodowa i Ogrodowa
  1. Franciszek Organiszczak34
  2. Józef Nowak - 27
  3. Marek Kordecki - 21
  4. Marek Nowak - 7
  5. Antoni Szewczyk - 5
  6. Piotr Górecki - 3
  7. Józef Łukuś - 2
  8. Józef Strączek - 2
  9. Franciszek Florek - 1
  10. Dariusz Drążek - 1
  11. Jan Galik - 1
  12. Emil Schlegel - 1
  13. Helena Szewczyk - 1
  14. Adam Schlegel - 1
  15. Józef Wiśniowski - 1
  16. Marian Piątek - 1
  17. Andrzej Milaniak - 1

Rejon V

ul.: Nadwodnia i Krótka
  1. Stefan Majerczak - 25
  2. Franciszek Łopata - 23
  3. Marian Pukański - 11
  4. Marian Święty - 11
  5. Józef Chmiel - 4
  6. Jan Majerczak - 3
  7. Paweł Janos - 3
  8. Walenty Święty - 3
  9. Jan Szewczyk s. Antoniego2
  10. Jan Szewczyk s. Józefa2
  11. Józef Święty s. Andrzeja2
  12. Franciszek Wida - 1
  13. Marian Święty s. Andrzeja1
  14. Wojciech Sukiennik - 1

Rejon VI

ul.: 3 Maja (od mostu do początku), Kanada i os. Pod Taborem
  1. Zdzisław Majerczak - 17
  2. Walenty Szewczyk - 13
  3. Józef Kowalczyk - 12
  4. Tadeusz Malec - 4
  5. Jan Golonka - 3
  6. Józef Grywalski - 3
  7. Franciszek Groński - 2
  8. Stanisław Koterba - 2
  9. Katarzyna Kubasiak - 2
  10. Stanisław Niemiec - 2
  11. Piotr Szejdewik  - 2
  12. Paweł Lasak - 2
  13. Jan Kowalczyk - 1
  14. Janusz Kubasiak - 1
  15. Renata Czarnecka - 1
  16. Ewa Jamróz - 1

Komisja Skrutacyjna:

  1. Jan Kopaczka
  2. Józef Łukuś
  3. Jan Nowak

Rejon VII
Niedzica  -  Zamek
  1. Józef Jezierczak - 24
  2. Marek Gaweł - 23
  3. Józef Sołtys - 13
  4. Jan Janos - 5
  5. Michał Milaniak - 3
  6. Zbigniew Bogaczyk - 2
  7. Walenty Milaniak - 2

Komisja Skrutacyjna:
  1. Józef Jezierczak
  2. Michał Milaniak
  3. Zbigniew Bogaczyk
  4. Marek Gaweł
  5. Józef Sołtys