XXXII Niedziela zwykła

Niedziela, 12 listopada 2017 19:09

1. Msze św.: godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    Dzisiaj przeżywamy kolejny IX Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym pod hasłem - Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Po Mszy św. będzie można wesprzeć to dzieło ofiarą do puszek. Bóg zapłać! Również dziś rozpoczynamy obchody 1. Światowego Dnia Ubogich.
    Modlitwa z wypominkami codziennie o godz. 17:25. Serdeczne Bóg zapłać za złożone z tej okazji ofiary.
    - poniedziałek 13.11 - wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
    - piątek 17.11 - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    - sobota 18.11 - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  3. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. – kl. III G, piątek po Mszy św. młodzież.
  4. W sobotę bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca z naszej Parafii na spotkanie. Będziemy polecać Panu Bogu wszystkich zmarłych członków róż. O godz. 17:00 różaniec za zmarłych z wypominkami i konferencja, o godz. 18:00 Msza św.
  5. Bardzo dziękujemy za udział w Jerycho Różańcowym w Ludźmierzu i czuwaniu modlitewnym w Łagiewnikach. Bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedzielę w GOK-u w Niedzicy odbędzie się V. przegląd scholi „Cecyliada” pod hasłem „Być dobrym jak chleb – Św. Brat Albert”. Serdecznie zapraszamy na godz. 14:00.
ks. Józef Bednarczyk, proboszcz