XXXIII Niedziela zwykła

Niedziela, 19 listopada 2017 12:19

1. Msze Św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy Zamku, o 11:30 suma i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    W Kluszkowcach odpust ku czci Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. Suma o godz. 11:30.
    W GOK-u w Niedzicy „Cecyliada”. Serdecznie zapraszamy na godz. 14:00.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Bardzo dziękujemy również za pracę przy kościele - w minionym tygodniu zamontowano pierwszą część ołtarza MB Bolesnej, posprzątano w ogrodzie. Bóg zapłać za każdą pomoc.
    Codziennie o godz. 17:25 różaniec z wypominkami za zmarłych.
    - poniedziałek 20.11 - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
    - wtorek 21.11 - wspomnienie Ofiarowania NMP
    - środa 22.11 - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Polecajmy naszego p. organistę i nasze schole.
    - piątek 24.11 - wsp. św. męczenników Andrzeja Dunc-Lac, kapłana i Towarzyszy
    - sobota 25.11 - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Odpust w Nowej Białej - suma o godz. 9:30 i 11:30.
  3. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. kl. VII SP, środa po Mszy św. kl. IIG, a w piątek po Mszy św. młodzież.
  4. W minioną niedzielę zebrano na pomoc ubogim i Kościołowi w potrzebie kwotę 1800 zł. Pieniądze odesłano do Caritas naszej Archidiecezji. Bóg zapłać!
  5. W najbliższym tygodniu prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu. Znicze można wrzucić do kosza, by pod koniec tygodnia można je było wywieźć.
  6. Również w tym tygodniu kominiarze będą nawiedzać domy mieszkańców Niedzicy - Zamku. Prosimy o wyrozumiałość i pozwolenie na dokładne sprawdzenie przewodów kominowych w Waszych domach.
ks. Józef Bednarczyk