Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela, 7 stycznia 2018 10:57

1. Dzisiaj dziękujemy Bogu za każdy dar wynikający z sakramentu chrztu świętego. W czasie każdej Mszy św. w sposób szczególny modlimy się za dzieci ochrzczone w minionym roku, ich rodziców i chrzestnych.
    Msze Św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy Zamku, o 11:30 suma i o 18:00. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 17:30.
    Kończy się okres Świąt Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii przeżywamy okres zwykły.
    W przyszłą niedzielę o godz. 7:30 będzie się z nami modlił chór mieszany ze Słowacji.
  2. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. kl. VII, środa po Mszy św. kl. II G.
  3. W najbliższą sobotę zapraszamy na wspólny opłatek wszystkie grupy działające przy naszej parafii: ministranci, lektorzy, schola, Kółko Misyjne, Caritas, młodzież - oraz ich rodziców. Wspólne świętowanie zaczniemy Mszą św. o godz. 16:00, a potem przejdziemy na mały poczęstunek do Haty. Zapraszamy wszystkich. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską kolędę. Bardzo dziękujemy za gościnę, miłe przyjęcie, rozmowę i ofiarę. Bóg zapłać!
  5. Wójt Gminy Łapsze Niżne informuje o nowo utworzonym Domu Dziennego Pobytu w Niedzicy dla osób starszych z terenu Gminy Łapsze Niżne. Korzystanie z oferty Domu jest całkowicie bezpłatne, a ograniczone jest jedynie liczbą miejsc w budynku. Dlatego grupa docelowa nie może przekroczyć 22 osób. Formularze zgłoszeniowe dostępne są Ośrodku Pomocy Społecznej w Łapszach Niżnych, ul. Jana Pawła II 18. Więcej informacji w gazetce i na tablicy ogłoszeń.
Ks. Józef Bednarczyk