X Niedziela zwykła

Niedziela, 10 czerwca 2018 14:08

1. Msze św.: godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 na Zamku, 11:30 suma i o 19:00. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18:30 i Msza św.
    Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie zbierana ofiara do puszek na budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji.
    - poniedziałek 11.06 - wspomnienie św. Barnaby, apostoła
    - wtorek 12.06 - wsp. bł. Męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy
    - środa 13.06 - wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
    - czwartek 14.06 - wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  3. Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy oraz Rada Rodziców zapraszają wszystkich na festyn rodzinny „Bądźmy razem”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę - 17 czerwca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy; rozpoczęcie będzie miało miejsce o godzinie 14:00.
    Szczegółowe informacje na temat festynu są dostępne na stronie internetowej szkoły i plakatach.
  4. Przy naszej parafii pojawiła się możliwość odbycia kursu na kierowników wypoczynku dla nauczycieli. Osoby chętne do odbycia takiego szkolenia, proszę o kontakt z ks. Łukaszem.