XI Niedziela zwykła

Niedziela, 17 czerwca 2018 11:55

1. Msze św.: godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 na Zamku, 11:30 suma i o 19:00. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18:30 i Msza św.
    Po każdej Mszy św. w Domu Strażaka są zbierane ofiary na poszkodowaną w pożarze rodzinę Chmielów.
    Dziś także trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Przypominamy również, że w sprawach dotyczących rady (np. cmentarza, składek) panowie z rady czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 18:00. Bóg zapłać za każdą ofiarę i pomoc.Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy oraz Rada Rodziców zapraszają wszystkich na festyn rodzinny „Bądźmy razem”, który odbędzie się dziś przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy; rozpoczęcie o godzinie 14:00.
    - czwartek 21.06 - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    - niedziela 24.06 - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Dursztynie suma o godz. 11:30.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających nad morze – jutro (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.
  4. W czwartek zapraszamy wszystkie grupy młodzieżowe i dziecięce działające przy naszej parafii na Mszę św. na zakończenie roku formacyjnego. Zapraszamy także wszystkie grupy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. zapraszamy do naszego ogrodu na wspólną agapę.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. W czasie Mszy św. o godz. 8:00 podziękujemy Panu Bogu za dar minionego czasu prosząc o dobre i bezpieczne przeżycie wakacji dla naszych dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z sakramentu pokuty, by w stanie łaski uświęcającej podziękować za miniony czas.