XIII Niedziela zwykła

Poniedziek, 2 lipca 2018 12:48

1. Bardzo serdecznie witamy pośród nas gości, wczasowiczów i turystów i życzymy Wam radosnego i owocnego wypoczynku.
    Witamy rodaków niedzickich, szczególnie zza wielkiej wody. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy radosnych chwil w gronie bliskich.
    Przypominamy że w niedziele Msze św. są odprawiane: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy Zamku, 11:30 suma i o 19:00. O godz. 18:30 Nieszpory.
    W tygodniu Msza św. jest odprawiana o godz. 19:00. Pół godziny wcześniej można skorzystać z sakramentu pokuty.
    Dzisiaj przy GOK-u w Niedzicy odbędzie się XXIII Śpisko Watra. Organizatorzy zapraszają na godz. 14:00.
    Sanktuarium MB w Ludźmierzu serdecznie zaprasza dzisiaj osoby chore i w podeszłym wieku do udziału w Podhalańskim Dniu Chorych. Msza św. z namaszczeniem chorych i błogosławieństwem lourdzkim o godz. 15:30.
    * wtorek 3.07 - Święto Św. Tomasza, apostoła
    * środa 4.07 - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
    * czwartek 5.07 - wspomnienie Św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
    * piątek 6.07 - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  3. W poniedziałek po Mszy św. poświęcimy róże.
  4. W najbliższy wtorek Msza św. będzie tylko rano o godz. 7:00.
  5. Z okazji Dnia Chorych zapraszamy wszystkich chorych, w podeszłym wieku i tych, którzy przygotowują się do zabiegów chirurgicznych na Mszę św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych w najbliższy czwartek. O godz. 17:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzina Święta (poprowadzi Róża Św. Maksymiliana) i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a o godz. 18:00 Msza św.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać codziennie od godz. 18:00. W I piątek przez cały dzień będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i adoracja. Bardzo serdecznie zapraszamy do nawiedzenia kościoła i przynajmniej przez chwilę pobyć przy Panu Jezusie. Rozpoczniemy po Mszy św. porannej a zakończymy przed wieczorną Mszą św. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą - w piątek po Mszy św. porannej. Swoich chorych ksiądz Łukasz nawiedzi w następnym tygodniu. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę od godz. 18:00.