XIV Niedziela zwykła

Niedziela, 8 lipca 2018 00:17

1. Bardzo serdecznie witamy pośród nas gości, wczasowiczów i turystów i życzymy Wam radosnego i owocnego wypoczynku.
    Witamy rodaków niedzickich, szczególnie zza Wielkiej Wody. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy radosnych chwil w gronie bliskich.
    Przypominamy że w niedziele Msze św. są odprawiane: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy Zamku, 11:30 suma i o 19:00. O godz. 18:30 Nieszpory.
    W tygodniu Msza św. jest odprawiana o godz. 19:00. Pół godziny wcześniej można skorzystać z sakramentu pokuty.
    * środa 11.07 - Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy
    * czwartek 12.07 - wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.
    * piątek 13.07 - wspomnienie Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  3. W miniony piątek przez cały dzień mogliśmy adorować Chrystusa Eucharystycznego. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy byli, czuwali, modlili się. Zapraszam w kolejny I piątek.
  4. Odwiedziny chorych (ks. Łukasz) w poniedziałek: o godz. 8:30 chorzy w Niedzicy, a na Zamku o godz. 14:30.