XXIV Niedziela zwykła

Niedziela, 16 września 2018 12:29

1. Msze św.: godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    Łączymy się duchowo z tymi rodzinami, które pielgrzymują do Kalwarii Zebrzydowskiej. Po każdej Mszy św. zapraszamy małżeństwa na specjalne błogosławieństwo.
    Dzisiaj 3. niedziela miesiąca. Taca i składka w kopertach przeznaczone są na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za ofiarę. Rada Parafialna czeka na zainteresowanych o godz. 17:00.
    - wtorek 18.09- święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży
    - środa 19.09 - wspomnienie MB Saletyńskiej. Odpust w Łapszach Wyżnych - suma o 11:00
    - czwartek 20.09 - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    - sobota 22.09 - Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  3. Ojciec Justynian z Ukrainy bardzo dziękuje za ofiarę z minionej niedzieli na budowę nowego kościoła we Lwowie. Zebraliśmy 4900 zł. Bóg zapłać!
  4. We wtorek w Święto Św. Stanisława Kostki zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania. O godz. 17:00 będzie adoracja i potem różaniec prowadzony przez kandydatów (10 minut przed adoracją zostaną rozdane indeksy), a potem Msza św.
  5. W piątek o godz. 17:30 Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego, a w sobotę w 22. dzień miesiąca. Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II o godz. 17:00. Przed Nabożeństwem można złożyć napisane intencje do Św. Jana Pawła II. Z Waszych ofiar został zakupiony zielony ornat. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę.
  6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11:30 ks. Ryszard Stanek, proboszcz parafii Św. Maksymiliana z Pabianic, zainstaluje w naszym kościele relikwie bł. Ks. Józefa Stanka pochodzącego z Łapsz Niżnych, męczennika II. Wojny Światowej. Serdecznie zapraszamy.
  7. W dniach od 12.01 do 19.01.2019 organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Cena ok. 3500 zł. Program, zapisy i więcej informacji w kancelarii parafialnej. Wyjazd z Niedzicy.