XXIX Niedziela zwykła

Niedziela, 21 października 2018 15:05

1. Msze św.: godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca w czasie Mszy św. i ofiara w kopertach są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z rady parafialnej czekają na zainteresowanych od godz. 17:00 w salce katechetycznej.
    Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o misjonarzach, szczególnie ks. Krzysztofie i ks. Andrzeju. Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej dzieci z Kółka Misyjnego będą kwestować na misje.
    - poniedziałek 22.10 - wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża
    - niedziela 27.10 - Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego. Ku czci Wszystkich Świętych odbędzie się w Kacwinie odpust. Suma o godz. 11:30.
  3. Różaniec w tygodniu odprawiamy o godz. 1730. W tym tygodniu do prowadzenia zapraszamy:
    - 22.10 pn - Modlitwa w intencji Ojczyzny
    - 23.10 wt - Róża Ukoronowania NMP
    - 24.10 śr - Bierzmowani kl. VIIISP i IIIG
    - 25.10 cz - Kółko misyjne
    - 26.10 pt - Róża Św. Barbary
    - 27.10 sb - Róża MB Niepokalanie Poczętej
    - 28.10 nd - Róża MB Ludźmierskiej
  4. Spotkania: w poniedziałek o godz. 16:30 - Kółko Misyjne, po Mszy św. - kl. IIIG, wtorek po Mszy św. - kl. VIII SP, w środę po Mszy św. lektorzy.
  5. Msza św. na Zamku będzie w środę.
  6. Kominiarze rozpoczęli nawiedzanie domów na terenie naszej parafii. W każdym domu dokonują okresowego przeglądu i czyszczenia przewodów kominowych, spalinowych, dymowych i wentylacyjnych. Proszą o współpracę.
  7. W najbliższą środę o godz. 18:00 w GOK-u w Niedzicy odbędzie się szkolenie instruktażowo - informacyjne zorganizowane przez naszą gminę w ramach realizowanego projektu wymiany starych kotłów. Dotyczy ono oszczędności zasobów naturalnych, obniżenia niskiej emisji oraz poprawności efektywności energetycznej budynków.