XXXIII Niedziela zwykła

Niedziela, 18 listopada 2018 17:54

1. Msze św.: godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    Dzisiaj w Kluszkowcach odpust ku czci Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. Suma o godz. 11:30.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Spotkanie Rady Parafialnej - również z Niedzicy - Zamku o godz. 19:00 w salce katechetycznej.
    Również dziś kończymy obchody 2. Światowego Dnia Ubogich. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z przeznaczeniem na ten cel.
    Modlitwa z wypominkami do końca tygodnia codziennie o godz. 17:25.
    - wtorek 20.11 - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
    - środa 21.11 - wspomnienie Ofiarowania NMP
    - czwartek 22.11- wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Polecajmy naszego p. organistę i nasze schole.
    - sobota 24.11 - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dunc-Lac, kapłana i Towarzyszy
    - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Odpust w Nowej Białej - suma o godz. 9:30 i 11:30.
    - niedziela 25.11 - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  3. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. - kl. III G, wtorek kl. VIII SP.
  4. W czwartek o godz. 17:00 zapraszamy na Nowennę do Św. Jana Pawła II, a w sobotę o godz. 17:00 do Św. Bartłomieja.
  5. W przyszłą niedzielę w GOK-u „Cecyliada” - przegląd scholi z naszego dekanatu. Bardzo serdecznie zapraszamy. Rozpoczęcie o godz. 14:00.
  6. W najbliższych dniach prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu. Znicze można wrzucić do kosza, by we wtorek można je było wywieźć.
  7. W minioną środę ogień strawił dwa zabudowania gospodarcze w Kacwinie. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiarę do puszek dla tych poszkodowanych. Bóg zapłać.
ks. Józef Bednarczyk, proboszcz