IV Niedziela zwykła

Niedziela, 3 lutego 2019 10:34

1. Msze Św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy Zamku, o 11:30 suma i o 18:00. Z racji wspomnienia świętego Błażeja, biskupa i męczennika po każdej Mszy św. poświęcenie jabłek.
    Po każdej Mszy św. Akt Zawierzenia Parafii Św. Michałowi Archaniołowi. Pożegnanie figury po nabożeństwie wieczornym.
    Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu „z szatą Jezusa” i modlitwami wstawienniczymi, którą prowadzić będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Taboru” z parafii św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu. Szczególnymi zaproszonymi są wszyscy kandydaci do bierzmowania wraz z najbliższymi.
    - wtorek 5.02 - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody
    - środa 6.02 - wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  3. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. - kl. III G, wtorek po Mszy św. - kl. VIIISP, środa - kl. VI, czwartek - kl. VII, piątek - młodzież, sobota o godz. 9:00 - ministranci i lektorzy.
  4. W najbliższą sobotę rozpoczynają się 29. Spiskie Zwyki. Rozpoczęcie o godz. 11:00 w Zamku, a w niedzielę w GOK-u o godz. 12:00. Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają.
  5. W dniach 1-4.lipca organizujemy pielgrzymkę do Czech. Koszt ok 900 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Więcej informacji w gazetce i gablocie ogłoszeń.