V Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 19 maja 2019 09:22

1. Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 19:00.
    Trwa miesiąc maj.Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18:30 i bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. O godz. 21:00 zapraszamy również na Apel Jasnogórski. Do udziału w tych nabożeństwach maryjnych gorąco zapraszamy wszystkich.
    Gościmy dzisiaj w naszej parafii ojców franciszkanów, którzy przybliżają nam życie błogosławionych Zbigniewa i Michała, których relikwie mamy również w naszym kościele. Po Mszy św. będzie ich można wesprzeć ofiarą do puszek.
    - środa 22.05 - wspomnienie Św. Rity, zakonnicy
    - piątek 25.05 - wspomnienie NMP, Wspomożenia Wiernych
  3. Spotkania: środa - kl. VI, czwartek - młodzież, piątek - kl. VII, sobota o godz. 9:00 - ministranci.
  4. Przy kościele pojawiły się fotografie z naszym kościołem. Są to materiały promocyjne Małopolskiego Dnia Dziedzictwa Kulturowego, który będziemy przeżywać 25 i 26. maja. Program wywieszony w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu promującym nasz kościół i naszą parafię.
  5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11:30 będziemy gościć pszczelarzy z naszego regionu zrzeszonych w Kole Pszczelarzy w Nowym Targu. Po Mszy św. będzie można spróbować, ale i nabyć niektóre produkty pszczelarskie.
  6. Również w przyszłą niedzielę organizowany jest festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się przy GOK-u w Niedzicy. Rozpoczęcie o godz. 14:00. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich naszych parafian.
  7. Dyrekcja Gminnego Żłobka Przystanek Maluszka w Niedzicy informuje, ze do końca maja trwa rekrutacja na rok 2019/2020. Wszelkie informacje można uzyskać w budynku żłobka.
  8. Kominiarze będą nawiedzać domy na Zamku w czwartek i piątek. Proszą o współpracę w wykonaniu zadań, które są obowiązkowe.
  9. Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu jubileuszu kapłaństwa w minioną niedzielę. Wszystkim, którzy modlitwą, obecnością, pracą swoich rąk, ofiarą materialną i dobrym słowem pomogli wyrażam wielką wdzięczność. Serdeczne Bóg zapłać.