XIV Niedziela zwykła

Niedziela, 7 lipca 2019 00:22

1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych parafian i gości uczestniczących w dzisiejszej Mszy św. Wszystkim wypoczywającym pośród nas życzymy dobrej pogody i radosnego czasu w górach. Przypominamy, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30.
    Dzisiaj GOK-u w Niedzicy odbywa się 24. Śpisko Watra. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 13:00. Organizatorzy liczą na niezawodne przybycie.
    - poniedziałek 8.07 - wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
    - czwartek 11.07 - Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy
    - piątek 12.07 - wspomnienie Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    - sobota 13.07 - wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  3. W sobotę o godz. 8:00 zapraszamy wszystkich ludzi chorych i starszych na parafialny dzień chorego. Pół godziny wcześniej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, a potem Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych. Prosimy o pomoc w dostarczeniu chorych na Mszę św.
  4. Zakończono budowę muru oporowego od rzeki. Bardzo dziękujemy firmie p. Mateusza Świętego za zbudowanie szalunku, firmie pana Bednarczyka z Kluszkowiec za podarowanie betonu i zabetonowanie, a także Urzędowi Gminy z panem Wójtem za pomoc w zorganizowaniu betonowania. Bóg zapłać!
  5. Przed dwoma tygodniami na misje dla ks. Aleksego zebraliśmy 3740 zł, a na poszkodowanych w pożarze w Dębnie 2800 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.