XVI Niedziela zwykła

Niedziela, 21 lipca 2019 08:43

1. Mamy piękny czas wakacji. Korzystajmy z uroków lata, ale również pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej eucharystii, by wzmacniając nasze siły fizyczne, wzmacniać także naszego ducha.Wszystkim wypoczywającym pośród nas życzymy dobrej pogody i radosnego czasu w górach. Przypominamy, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30.
    Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z Rady Parafialnej czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 18:00.
    - poniedziałek 22.07 - Święto św. Marii Magdaleny.Odpust w Nowej Białej - suma o 9:30 i 11:30.
    - wtorek 23.07 - Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
    - środa 24.07 - wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
    - czwartek 25.07 - Święto Św. Jakuba, apostoła oraz wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców.Po Mszy św. poświęcenie wszystkich pojazdów (hulajnogi, rowery, motocykle, samochody, traktory). Przy tej okazji ofiarą będzie można wesprzeć misjonarzy pracujących poza naszą ojczyzną.
    - piątek 26.07 - wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Odpust w Kacwinie - suma o godz. 11:00.
  3. We wtorek o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II, a w środę o godz. 18:00 na nabożeństwo do Św. Bartłomieja.