XVIII Niedziela zwykła

Niedziela, 4 sierpnia 2019 08:08

1. Bardzo serdecznie witamy pośród nas gości, wczasowiczów i turystów i życzymy Wam radosnego i owocnego wypoczynku.Witamy także rodaków niedzickich. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy radosnych chwil w gronie bliskich.
    Przypominamy że w niedziele Msze św.są odprawiane:o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy - Zamku, 11:30 suma i o 19:00.
    Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu „z szatą Jezusa” i modlitwami wstawienniczymi, którą prowadzić będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Taboru” z parafii św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu.
    Dzisiaj z racji wspomnienia św. Jana Marii Vianney’apolecajmy Panu Bogu wszystkich kapłanów
    * poniedziałek 5.08 - Rocznica Poświęcenia Rzymskiej Bazyliki NMP - MB Śnieżnej
    * wtorek 6.08 - Święto Przemienienia Pańskiego
    * czwartek 8.08 - wspomnienie św. Dominika, kapłana