XXIV Niedziela zwykła

Niedziela, 15 września 2019 06:01

1. Msze św.: godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00.
    O godz. 15:00 zapraszamy na Drogę Krzyżową w ramach akcji „Polska pod krzyżem”. Rozpoczynamy przy krzyżu misyjnym, a zakończenie na cmentarzu. Prosimy o zabranie zniczy i lampionów.
    Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary na poszkodowanych w pożarze domu mieszkańców Kluszkowiec. Bóg zapłać za ofiarę.
    Dzisiaj 3. niedziela miesiąca. Taca i składka w kopertach przeznaczone są na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Rada Parafialna czeka na zainteresowanych o godz. 17:00.
    Dzisiaj w naszej Ojczyźnie rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz” Polecajmy Panu Bogu dzieci, młodzież, nauczycieli i wszystkich wychowawców troszczących się o dobro innych.
    - poniedziałek 16.09 - wspomnienie Świętych. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana, biskupa
    - środa 18.09 - święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży
    - czwartek 19.09 - wsp. MB Saletyńskiej. Odpust w Łapszach Wyżnych - suma o 11:00
    - piątek 20.09 - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła ChongHasang i Towarzyszy
  3. W środę w Święto Św. Stanisława Kostki. Na Mszę św. zapraszamy wszystkie grupy młodzieżowe działające przy naszej parafii: młodzieżową, misyjną, scholkę, lektorów ministrantów. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie do ogrodu plebańskiego.
  4. Spotkania: poniedziałek – klasa VIII (rozpoczynamy Mszą św.)
  5. W piątek o godz. 17:30 Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego, a w sobotę Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II o godz. 17:00. Przed Nabożeństwem można złożyć napisane intencje do Św. Jana Pawła II.
  6. Bardzo prosimy o pomoc w uporządkowaniu cmentarza na Kącikach. Chętnych do pomocy zapraszamy na spotkanie z Radą Parafialną dzisiaj po Drodze Krzyżowej.
  7. Sołtys wsi, wraz z panem wójtem i naszymi radnymi zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się dzisiaj po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:45) w Domu Strażaka obok kościoła. Główny temat to rozdysponowanie środków na następny rok.