Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Niedziela, 24 listopada 2019 21:07

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego, w którym dziękujemy Bogu Trójjedynemu za całe dzieło uświęcenia i zbawienia człowieka.
    Msze św.:godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    Codziennie o godz. 17:00 zapraszamy na adorację, różaniec z wypominkami i modlitwami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
    Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Mizernej. Bóg zapłać za okazaną pomoc!
    Dzisiaj w GOK-u „Cecyliada” - przegląd scholi z naszego dekanatu. Bardzo serdecznie zapraszamy. Rozpoczęcie o godz. 14:00.
    - poniedziałek 25.11 - wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
    Odpust w Nowej Białej - suma o godz. 9:30 i 11:30.
  3. W sobotę 30.11 - Święto Św. Andrzeja Apostoła - odpust w kaplicy w Niedzicy - Zamku. Suma odpustowa o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do uroczystego przeżycia tego święta. Na procesję prosimy zabrać feretrony i chorągwie. Zapraszamy w strojach regionalnych, jeśli nie ma to w ubraniu godnym święta. W sobotę wieczorem nie będzie niedzielnej Mszy św. w Niedzicy Zamku, ale Msza św. niedzielna będzie w Niedzicy o godz. 18:00.
  4. Spotkania: poniedziałek po Mszy św. - kl. VIII, środa - ministranci i lektorzy, czwartek - kl. VII, piątek - młodzież.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu.Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólną adorację i uwielbienie Pana Boga ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Światło Taboru” z Nowego Targu.
  6. Również w przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie rozprowadzać opłatki, z których ofiary są przeznaczone na wynagrodzenie p. organisty, oraz można będzie uiścić składkę za pomniki i grobowce, przeznaczone na utrzymanie naszego cmentarza.
ks. Józef Bednarczyk, proboszcz