II Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 8 marca 2020 09:31

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00.
    Serdecznie witamy ks. Janusza Bolę, proboszcza budującego się kościoła w Zakopanem. W czasie każdej Mszy św. głosi kazania, a taca przeznaczona jest na potrzeby budowy. Bóg zapłać!
    Dzisiejsza niedziela to Ad gentes - dzień modlitwy i pomocy misjonarzom. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć to dzieło.
    Dzisiaj - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00. Na Zamku bezpośrednio po Mszy św.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 6:30, o 15:00 dla dzieci szkolnych, o 17:00 dla młodzieży i dorosłych, a o 17:30 Msza św. Na Zamku o godz. 18:30. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową poprowadzą: o godz. 15:00 kl. IV, a o 17:00 - kl. VIII.
    Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych, za które można zyskać odpust zupełny.
    W tygodniu o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i modlitwy do Św. Jana Pawła.
    W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na dokończenie budowy Centrum Jana Pawła II w Krakowie.
  2. W dniach od 29.03 - 4.04.2020 r. będziemy przeżywać misje parafialne. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji dobrego przygotowania i przeżycia misji parafialnych. Bóg zapłać! Program jest wywieszony w gablotach, a także jest wydrukowany w specjalnym numerze gazetki, który można zabrać ze stolika na środku kościoła.
  3. Sołtys wsi wraz z panem wójtem zapraszają wszystkich mieszkańców Niedzicy na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 13.03 po Mszy św. wieczornej w Domu Strażaka obok kościoła. Prosi się o jak najliczniejsze przybycie.
  4. We wtorek 17.03 od godz. 11:30 w przychodni lekarskiej we Frydmanie odbędą się badania USG, doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Informacje i zapisy w przychodni.