III Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 15 marca 2020 14:08

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00.
    Dzisiaj - Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 11:30. Na Zamku bezpośrednio po Mszy św.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 6:30, o 17:00 dla młodzieży i dorosłych, a o 17:30 Msza św. Na Zamku o godz. 18:30.
    Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na dokończenie budowy Centrum Jana Pawła II w Krakowie.
    Jest to również trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę i w kopertach przeznaczone są na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z Rady Parafialnej czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 17:00. Bardzo prosimy o przybycie tylko tych, którzy muszą koniecznie w tę niedzielę załatwić sprawę.
    W związku z trudną sytuacją epidemiczną w naszej Ojczyźnie zapraszamy do udziału we Mszy św. codziennie o godz. 12:00. Pół godziny wcześniej adoracja i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. W tym czasie będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  2. W czwartek 19.03. - Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Wszystkich solenizantów i solenizantki polecajmy opiece św. Patrona. W tym dniu swoje urodziny obchodzi także nasz ksiądz wikariusz Bartłomiej. Również jego osobę otoczmy modlitewną pamięcią.
  3. Ogłoszenie Wójta Gminy Łapsze Niżne:W związku z dynamicznie rozwijającą się epidemią koronawirusa Urząd Gminy w Łapszach Niżnych zostaje zamknięty dla Petentów do 27.03.2020 r.(w zależności od rozwoju sytuacji termin może ulec zmianie). Petenci będą obsługiwani TYLKO w sprawach pilnych po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 18 26 59 310.Umówieni na konkretną godzinę Petenci mają możliwość wejścia do budynku Urzędu jedynie na poziomie minus jeden.Przed wejściem do budynku każdy umówiony Petent musi wypełnić ankietę oraz poddać się badaniu temperatury ciała.Informujemy, że osoby z podwyższoną temperaturą oraz objawami chorobowymi nie zostaną wpuszczone do budynku pomimo wcześniejszej rejestracji. Za utrudnienia przepraszamy.