V Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 29 marca 2020 12:33

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00.
    Po każdej Mszy św. można również nabywać baranki wielkanocne i paschaliki na Wigilię Paschalną. Ofiara przynajmniej 8 zł.
    W związku z trudną sytuacją epidemiczną w naszej Ojczyźnie zapraszamy do modlitwy w naszym kościele. Jest otwarty przez cały dzień.O każdej porze dnia można wejść na spotkanie z Panem Jezusem.
    Zgodnie z zaleceniem naszych przełożonych we Mszy św. może uczestniczyć tylko 5 osób, dlatego zapraszamy rodzinę zamawiającą Mszę św. Przepraszamy za utrudnienia.
  2. W piątek odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej. Msze św. jak w niedzielę.
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Męki Pańskiej - Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  4. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą św., a także można się umówić telefonicznie.
  5. Dziękujemy za każdą pomoc dla naszej parafii w minionych tygodniach – za uporządkowanie lasu i ułożenie desek, szczególnie panom z rady parafialnej.