XII Niedziela zwykła

Niedziela, 21 czerwca 2020 13:51

1. Msze św.: o godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o 19:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:30.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Przypominamy również, że w sprawach dotyczących rady (np. cmentarza, składek) radni czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 18:00. Bóg zapłać za każdą ofiarę i pomoc.
    - środa 24.06 - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Dursztynie – suma o godz. 11:00
  3. Sołtys wsi zaprasza na zaległe zebranie wiejskie z marca, które odbędzie się w najbliższy wtorek 23.06. po Mszy św. wieczornej, ok. 19:30. Jest to zebranie sprawozdawcze za rok 2019. Prosi się o zachowywanie nakazu zakrywania nosa i ust w pomieszczeniach zamkniętych.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Podziękujemy Panu Bogu za dar minionego czasu prosząc o dobre i bezpieczne przeżycie wakacji dla naszych dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w modlitwie.
  5. W najbliższą niedzielę będziemy gościć naszego metropolitę ks. abp. Marka Jędraszewskiego. O godz. 11:30 będzie przewodniczył Mszy św. z okazji III Zjazdu Górali. Msza św. zostanie odprawiona przy GOK-u. W tym czasie nie będzie Mszy św. w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.
  6. Ogłoszenie Wójta Gminy: „W najbliższą niedzielę 28.06 odbędą się wybory Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7:00 do 21:00. Wyborca jest bezwzględnie zobowiązany do przestrzegania zaleceń sanitarnych na terenie lokalu wyborczego. Wchodząc do lokalu wyborczego należy zdezynfekować ręce, zakryć usta i nos, zachować dystans. Warunkiem koniecznym jest również posiadanie dokumentu tożsamości.”