XXIII Niedziela zwykła

Niedziela, 6 września 2020 12:37

1. Przypominamy że w niedziele Msze św. są odprawiane: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy - Zamku i o 19:00. Nieszpory o godz. 18:30.
    O godz. 11:30 Msza św. będzie odprawiona w kaplicy św. Rozalii. Będziemy prosić naszą patronkę o wstawiennictwo i pomoc w uchronieniu od chorób, szczególnie zarazy.
    Dzisiaj z okazji Święta Narodzenia NMP - odpust w Harklowej. Suma o godz. 11:30.
    Od jutra Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18:00, na Zamku o 19:00.
    Codziennie o godz. 17:00 jest wystawiany Najświętszy Sakrament, o 17:10 różaniec odmawiany przez poszczególne róże, zakończone litanią do Św. Jana Pawła II i błogosławieństwem. O 18:00 Msza św. Zapraszamy wszystkich chętnych.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami obowiązującymi w naszej strefie w kościele może być więcej ludzi, jak również na zewnątrz zachowując jednak dystans społeczny. Warunkiem koniecznym jest przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta w środku i na zewnątrz, oraz dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła.
    * wtorek 8.09 - Święto Narodzenia NMP. Poświęcenie ziarna przeznaczonego do siewu.
    * środa9.09 - wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
    * sobota12.09-wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  3. Zapraszamy kandydatów na ministrantów na spotkanie zapoznawcze w najbliższą sobotę o godz. 9:00, natomiast ministrantów i lektorów o godz. 10:00.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.