XXV Niedziela zwykła

Niedziela, 20 września 2020 11:38

1. Przypominamy że w niedziele Msze św. są odprawiane: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, 10:15 w Niedzicy - Zamku, 11:30 suma i o 18:00.
    Dzisiaj o godz. 17:00 zapraszamy na drogę krzyżową ulicami Niedzicy. Będziemy się modlić w intencji rodzin.
    Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z Rady Parafialnej czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej po drodze krzyżowej.
    Codziennie o godz. 17:00 jest wystawiany Najświętszy Sakrament, o 17:10 różaniec odmawiany przez poszczególne róże, zakończone litanią do Św. Jana Pawła II i błogosławieństwem.
    O 18:00 Msza św. Zapraszamy wszystkich chętnych.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami obowiązującymi w naszej strefie w kościele może być więcej ludzi, jak również na zewnątrz zachowując jednak dystans społeczny. Warunkiem koniecznym jest przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta w środku i na zewnątrz, oraz dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła.
    * poniedziałek 21.09 - Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    * środa 23.09 - wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana
    * niedziela 27.09 - Odpust ku czci św. Michała Archanioła w Dębnie. Suma o godz. 11:30.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. odpustową ku czci św. Michała Archanioła, która zostanie odprawiona przy kaplicy ku jego czci o godz. 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10:15 i 11:30.
  4. Kandydaci na ministrantów mają spotkanie w sobotę o godz. 900, natomiast ministranci i lektorzy o godz. 10:00.
  5. Wójt Gminy Łapsze Niżne zaprasza na spotkanie informacyjne połączone z zebraniem wiejskim. W Niedzicy - Zamku w niedzielę 20.09 o godz. 11:15, a w Niedzicy w sobotę 26.09 o godz. 19:30. W czasie obrad obowiązuje zachowanie bezpiecznego odstępu a także zakrywanie ust i nosa.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny.