XXVII Niedziela zwykła

Niedziela, 4 października 2020 17:48

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Po Mszy św. o godz. 11:30 procesja różańcowa wokół kościoła.
    W tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, na Zamku o 16:30.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami kościół może być zapełniony do połowy wiernych. Na zewnątrz może być do 150 wiernych zachowując dystans społeczny. Warunkiem koniecznym jest również przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta - w środku i na zewnątrz, oraz dezynfekowanie rąk w przed wejściem do kościoła.
    - poniedziałek 5.10 - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    - środa 7.10 - wspomnienie św. NMP Różańcowej
    - piątek 9.10 - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
    - niedziela 11.10 - odpust w Mizernej. Suma o godz. 1130
  3. W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
    - 5.10 pn - kl. VIII
    - 6.10 wt - kl. V
    - 7.10 śr - kl. VII a
    - 8.10 cz - kl. VII b
    - 9.10 pt - kl. VI
    - 10.10 sb - przedszkole i kl. 0
    - 11.10 nd - kl. I
  4. Spotkania przed bierzmowaniem: poniedziałek kl. VIII, środa kl. VIIa, czwartek kl. VIIb, piątek kl. VI. Wszystkie spotkania rozpoczynają się różańcem.
  5. W najbliższy czwartek zapraszamy na Jerycho Różańcowe do Ludźmierza w godzinach od 4:00 do 8:00. Wyjazd o godz. 3:00. Bardzo serdecznie prosimy o udział w tej modlitwie. Zapisy w zakrystii.
  6. „Totus Tuus” to hasło XX Dnia Papieskiego, który będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Po Mszy św. młodzież będzie kwestować na pomoc Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. W minioną niedzielę na pomoc dla migrantów zebraliśmy 1325 zł. Bóg zapłać!
  8. Kominiarze informują, że od środy (7.10) w Niedzicy rozpoczyna się okresowy przegląd i czyszczenie przewodów kominowych, spalinowych, dymowych i wentylacyjnych. W trosce o swoje bezpieczeństwo pozwólmy im dobrze wykonać zadanie. Prosi się, by osoby na kwarantannie i chore poinformowały o tym kominiarzy przed rozpoczęciem czyszczenia.
  9. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań kolonoskopowych. Więcej informacji i telefony w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy szczególnie osoby w wieku 50-65lat.
  10. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Wpis, Promyczek Dobra.