Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela, 10 stycznia 2021 09:28

1. Dzisiaj dziękujemy Bogu za każdy dar wynikający z sakramentu chrztu świętego. W czasie każdej Mszy św. w sposób szczególny modlimy się za dzieci ochrzczone w minionym roku, ich rodziców i chrzestnych.
    Msze św.:godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    Kończy się okres Świąt Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii przeżywamy okres zwykły.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami w kościele może być 1 osoba na 15 m2. Wierni muszą zachowywać dystans społeczny w środku i na zewnątrz. Warunkiem koniecznym jest również przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta - w kościele i na zewnątrz, oraz dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła.
    Zachęcamy, szczególnie starszych, do uczestnictwa we Mszy św. poprzez przekaz TV, radiowy czy internetowy.
  2. W poniedziałek o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Irenę Toczek z domu Piątek.
  3. We wtorek zapraszamy na Msze św. i nabożeństwo do Św. Józefa w roku jemu poświęconym, w środę Msza św. z Nowenną do MB Bolesnej.
  4. Ogłoszenie Urzędu Gminy: Zgodnie z zarządzeniem każdy piątek jest dniem wewnętrznym dla pracowników administracyjnych ZGKiM. W tym dniu nie będą obsługiwani interesanci. Prosi się, aby interesanci przychodzili od poniedziałku do czwartku (pokoje nr 16 i 22). Informuje się również, że termin do złożenia deklaracji dotyczącej kompostownika mija 10.02.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Promyczek dobra.