Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia | 16.04.2023 r.

15 kwietnia, 20232 MinutyW Ogłoszenia
 1. Dzisiejsza niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. Święto jest nie tylko dniem szczególnego uwielbienia Boga w tajemnicy miłosierdzia, ale czasem łaski dla wszystkich ludzi.

  W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699).

  Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 19:00.
  O godz. 15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia z Nieszporami.
  Dzisiaj rozpoczynamy także 79. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni”.
  Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca w czasie Mszy św. i ofiara w kopertach są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Rada Parafialna oczekuje na zainteresowanych od godz. 18:00 w salce katechetycznej.

 2. W środę po Mszy św. wieczornej wspólnota Matki w Modlitwie zapraszają na adorację,
  w piątek o godz. 18:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 3. Ojciec proboszcz z Trybsza wraz z poszkodowaną w pożarze rodziną dziękują za ofiary, które złożyliśmy w minioną niedzielę. Zebraliśmy 5300 zł. Bóg zapłać!
 4. Nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Barda na Dolnym Śląsku, niedaleko Wrocławia w terminie 30.06-07.07.2023. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii oraz profilu Facebook, a także u księdza Andrzeja.
 5. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.

Ks. Józef Bednarczyk, proboszcz