Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą | 18.06.2023 r.

17 czerwca, 20233 MinutyW Ogłoszenia
  1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych parafian i gości uczestniczących w dzisiejszej Mszy św.
    Nabożeństwo czerwcowe o godz. 1830.
    W czasie Mszy św. o godz. 1015 razem ze strażakami z Niedzicy – Zamku podziękujemy za 25. lat istnienia OSP,  i poświęcimy nowy wóz bojowy. Druhowie bardzo serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy i potem na uroczystości jubileuszowe obok remizy.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca w czasie Mszy św. i ofiara w kopertach są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Rada Parafialna oczekuje na zainteresowanych od godz. 1800 w salce katechetycznej.
  2. Kalendarz liturgiczny:

– środa  21.06 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
– sobota 24.06 – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust na Dursztynie – suma o 1100.

3. W środę zapraszamy kandydatów do bierzmowania – z kl. V, VI i VII). Spotkanie rozpoczynamy nabożeństwem i Mszą św.

4. Również w środę na Mszę św. i adorację zapraszają Matki w Modlitwie.

5. W najbliższy piątek Mszą św. o godz. 800 uroczyście zakończymy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dyrekcję, nauczycieli i pracowników naszej szkoły i rodziców, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny, przeprosić za nie do końca wykorzystany talent minionego czasu  i prosić o dobre i bezpieczne wakacje. Do spowiedzi zapraszamy: w poniedziałek szkołę podstawową, a w środę młodzież ze szkół średnich.

6. Andrzej i Ks. Piotr Kosakowski z Jurgowa zapraszają do wspólnego pielgrzymowania z Pieszą Pielgrzymką Krakowską na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia w grupie 9 – Rodzinnej. Szczegółowe informacje na Facebooku, stronie internetowej parafii oraz osobiście u Ks. Andrzeja. ⇒kliknij⇐

7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 12-18.02.2024. Szczegółowe informacje oraz plan dostępne są w gablotce, na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku. Zapisy u Ks. Andrzeja. ⇒kliknij⇐

8. Świetlica szkhttps://ppk2.pl/index.php/grupy/grupa-9/olna ogłasza nabór na rok szkolny 2023/2024. Dokumenty znajdują się na stronie szkoły w zakładce ŚWIETLICA. Termin składania karty zgłoszenia upływa 20.06. Prosimy o dostarczanie dokumentów do opiekunów świetlicy lub wychowawców.

9. Wójt Gminy informuje, że jest możliwość nabywania węgla kamiennego w cenie 1900 zł. Warunkiem jest posiadanie zaświadczenia z OPS-u. Wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń.