Ziemia Święta 2024 | pielgrzymka

17 czerwca, 20231 MinutaW Aktualności

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. 

Od dwóch tysięcy lat liczni pielgrzymi pokonują setki kilometrów, by przybyć do Ziemi Świętej. Celem ich podróży jest zobaczenie świętych miejsc, o których mowa w Ewangelii. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania, aby zobaczyć  ten jakże ciekawy, egzotyczny, tajemniczy kraj, kraj wielu kultur, wielu religii, ale przede wszystkim kraj w którym działy się najważniejsze wydarzenia w historii zbawienia. Pielgrzymować będziemy po śladach Jezusa i Jego uczniów, aby doświadczyć tzw. „piątej ewangelii”. Wszystko to sprawi że nasza pielgrzymka będzie niesamowita i z pewnością niezapomniana.

Program pielgrzymki

TERMIN: 12.02 – 18.02.2024

CENA: ok. 2490 PLN/os. + 600 USD/os.

WYLOT: Kraków

Zapisy u Księdza Andrzeja.