Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą | 25.06.2023 r.

24 czerwca, 20232 MinutyW Ogłoszenia
  1. Rozpoczął się czas wakacji. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych turystów i wczasowiczów. Życzymy Wam dużo słońca i dobrego wypoczynku pośród nas. Natomiast rodzicom naszych dzieci i młodzieży życzymy radości ze zdobytych umiejętności ich pociech i refleksji nad ich ocenami. Do końca miesiąca codziennie o godz. 1830 odprawiamy Nabożeństwo Czerwcowe i bezpośrednio po Nabożeństwie Msza św.
  2. Kalendarz liturgiczny:

– wtorek 27.06 – wspomnienie MB Nieustającej Pomocy
– środa  28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła
– czwartek 29.06 – urocz. św. apostołów Piotra i Pawła. Odpust w Łapszach Wyżnych – suma o 1100

  1. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na adorację ze wspólnotą Światło Słowa.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o godz. 700. Po Mszy św., wyjątkowo w tym miesiącu, odwiedziny chorych z Komunią św. (zamiast I piątku).
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wzorem minionych miesięcy zapraszamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która wyraża naszą wiarę w realną obecność Jezusa w Eucharystii. Prosimy o zapisywanie się wspólnot, rodzin i osób indywidualnych w zakrystii na poszczególne godziny. Adoracja będzie w godzinach od 12.30 do 18.30.
  4. ks. Andrzej i Ks. Piotr Kosakowski z Jurgowa zapraszają do wspólnego pielgrzymowania z Pieszą Pielgrzymką Krakowską na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia w grupie 9 – Rodzinnej. Szczegółowe informacje na Facebooku, stronie internetowej parafii oraz osobiście u Ks. Andrzeja ⇒kliknij⇐.
  5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 12-18.02.2024. Szczegółowe informacje oraz plan dostępne są w gablotce, na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku. Zapisy u Ks. Andrzeja. ⇒kliknij⇐
  6. W najbliższą niedzielę 2.07 przy GOK-u w Niedzicy odbędzie się 27. Śpisko Watra. Rozpoczęcie o godz. 1400. Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają.