Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą | 23.07.2023 r.

23 lipca, 20231 MinutyW Ogłoszenia
  1. Mamy piękny czas wakacji. Korzystajmy z uroków lata, ale również pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej eucharystii, by wzmacniając nasze siły fizyczne, wzmacniać także naszego ducha. Wszystkim wypoczywającym pośród nas życzymy dobrej pogody i radosnego czasu w górach. Przypominamy również, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. o godz. 730 w języku słowackim, o 900 dla dzieci i młodzieży, o 1015 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 1130 i wieczorem o godz. 1900. Nieszpory niedzielne o godz. 1830.

W czasie wakacji Msze św. codzienne są odprawiane wieczorem, pół godziny wcześniej można skorzystać z sakramentu pokuty.

  1. Kalendarz liturgiczny:

– poniedziałek 24.07 – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

– wtorek 25.07- święto św. Jakuba, apostoła. Jest to również dzień św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji można wspomóc ofiarą misjonarzy pracujących poza granicami naszej Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich, by również w ten sposób ubezpieczyli swoje pojazdy

środa 26.07 – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Odpust w Kacwinie, suma o godz. 1100

– sobota 29.07- wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej wspólnota Światło Słowa zaprasza na adorację z Szatą Jezusa.