Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą | 27.08.2023 r.

27 sierpnia, 20231 MinutyW Ogłoszenia
  1. Dzisiejsza niedziela na mocy postanowienia papieża Franciszka jest Dniem Dziękczynienia za Świat Stworzony. W odpowiedzi na to zaproszenie przeżywamy nasz parafialny dzień dziękczynienia za plony połączony z odpustem ku czci św. Rozalii. O godz. 1130 odprawimy Mszę św. dziękczynną przy kaplicy św. Rozalii. Po Mszy św. zapraszamy na degustację potraw regionalnych i nie tylko.

Bardzo serdecznie witamy pośród nas gości, wczasowiczów i turystów i życzymy Wam radosnego i owocnego wypoczynku.

  1. Kalendarz liturgiczny:

– poniedziałek 28.08 – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

– wtorek 29.08 – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  1. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. Godzina Święta w czwartek przed I Piątkiem o godz. 1800 (poprowadzi Róża MB Częstochowskiej), Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek o godz. 630 i 1800. Po Mszy św. porannej odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Nabożeństwo I sobotnie o godz. 700.

  2. W następny poniedziałek rozpoczniemy nowy rok szkolny. Zachęcamy do spowiedzi. W poniedziałek na godz. 1800 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej, we wtorek młodzież szkół średnich, czwartek od godz. 1900 dzieci z Zamku. W pozostałe dni zapraszamy dorosłych.

  3. Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy serdecznie zaprasza rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 28.08 o godz. 1730 do budynku szkolnego.