Ogłoszenia na Trzecią Niedzielę Wielkanocną | 14 kwietnia 2024 r.

13 kwietnia, 20241 MinutyW Ogłoszenia
  1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Słowa Bożego. Prośmy Boga, by każda nasza ważna decyzja była rozstrzygana w oparciu o Pismo św.
  2. W poniedziałek spotkanie uczniów kl. VIII, oraz wspólnoty Światło Słowa, w sobotę Mały Apostoł i schola.
  3. W środę wspólnota Matki w Modlitwie zaprasza na Mszę św. i adorację w intencji dzieci, natomiast w piątek o godz. 1830 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci I – Komunijnych w czwartek w czasie Mszy św. wieczornej.
  5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę samolotową śladami sanktuarium Maryjnych Francji, Andory i Hiszpanii w dniach 20-27.09. 2024. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii, zapisy w kancelarii lub u Ks. Andrzeja.
  6. Nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży w terminie 1-6 lipca 2024 r. do Koszarawy. Szczegóły na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności lub u Księdza Andrzeja. Serdecznie zapraszamy dzieci od I-szej klasy Szkoły Podstawowej.
  7. OPS w Łapszach Niżnych organizuje webinarium dla seniorów i ich opiekunów pt. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów.” GOK w Niedzicy 24.04 w godz. 10-1230. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.