Ogłoszenia na Dziesiątą Niedzielę Zwykła | 9 czerwca 2024 r.

11 czerwca, 20241 MinutyW Ogłoszenia
  1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych parafian i gości uczestniczących w dzisiejszej Mszy św. Przypominamy, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 730 w języku słowackim, 900 dla dzieci i młodzieży, o 1015 w Niedzicy-Zamku, 1130 suma i wieczorem o 1900. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 1830.

W tygodniu litania do NSPJ będzie śpiewana w czasie Komunii św.

  1. Kalendarz liturgiczny:

– wtorek 11.06      – wspomnienie św. Barnaby, apostoła

czwartek 13.06   – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
– piątek 14.06       – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

  1. W czwartek 13.06 odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1900, a po niej różaniec fatimski. Potem również w ramach Oktawy Bożego Ciała wyjdziemy z procesją Eucharystyczną i figurą MB Fatimskiej wokół kościoła (przynieście świece). Wszystko zakończymy Apelem Jasnogórskim. Msza św. na Zamku będzie w piątek.
  2. W najbliższą sobotę w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Organizujemy wyjazd na tę uroczystość. Zapisy w zakrystii do środy. Wyjazd w sobotę o godz. 700.
  3. Bardzo dziękujemy panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy kościoła. W parku została ścięta lipa, która zagrażała przechodniom.