Ogłoszenia na Jedenastą Niedzielę Zwykłą | 16 czerwca 2024 r.

17 czerwca, 20242 MinutyW Ogłoszenia
  1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych parafian i gości uczestniczących w dzisiejszej Mszy św.

Msze św. o godz. 730 w języku słowackim, 900 dla dzieci i młodzieży, o 1015 w Niedzicy-Zamku, 1130 suma i wieczorem o 1900. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 1830.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca w czasie Mszy św. i ofiara w kopertach są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Rada Parafialna oczekuje na zainteresowanych od godz. 1800 w salce katechetycznej.

W tygodniu litania do NSPJ będzie śpiewana w czasie Komunii św.

W poniedziałek o godz. 1500 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Emila Łopatę z USA.

  1. Kalendarz liturgiczny:

– poniedziałek 17.06 – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

czwartek 20.06   – wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana
– piątek 21.06       – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

  1. W poniedziałek na spotkanie kończące tegoroczne przygotowanie do bierzmowania i rozpoczęcie wakacji zapraszamy uczniów kl. V, VI i VII. Rozpoczynamy różańcem o godz. 1830.
  2. W środę po Mszy św. Matki w Modlitwie zapraszają na adorację w intencji dzieci.
  3. W najbliższy piątek Mszą św. o godz. 800 uroczyście zakończymy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dyrekcję, nauczycieli i pracowników naszej szkoły i rodziców, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny, przeprosić za nie do końca wykorzystany talent minionego czasu i prosić o dobre i bezpieczne wakacje. Do spowiedzi zapraszamy: w poniedziałek szkołę podstawową, a w środę młodzież ze szkół średnich.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć dzieci i młodzież w Tanzanii, które w czasie wakacji odwiedzi nasz ks. Andrzej.