Ogłoszenia na 13 Niedzielę Zwykłą | 30 czerwca 2024 r.

30 czerwca, 20242 MinutyW Ogłoszenia
 1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych turystów i wczasowiczów. Życzymy Wam dużo słońca i dobrego wypoczynku pośród nas.
  Zakończenie Nabożeństw czerwcowych o godz. 1830.
  Przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany różaniec. Prosimy o rozpoczynanie o godz. 1830.
 1. Kalendarz liturgiczny:

– środa 3.07                – święto św. Tomasza, apostoła

– czwartek  4.07         – Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

– piątek  5.07              – wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy

sobota 6.07              – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek i piątek miesiąca.  W I Piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 630 i 1800. Nawiedziny chorych z Komunią Św. po Mszy św. porannej (ks. proboszcz). Ks. Andrzej w następnym tygodniu w środę. Nabożeństwo I sobotnie – o godz. 700 Msza św. i potem różaniec.

4. W czwartek organizujemy również parafialny dzień chorych. O godz. 730 Godzina Święta (poprowadzi Róża MB Wniebowziętej) i różaniec. O godz. 830 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Prosimy o pomoc w dowiezieniu chorych do kościoła. Nie będzie wieczornej Mszy św.

 1. W minioną niedzielę dla misjonarzy z Tanzanii zebrano 3600 zł. Bóg zapłać!
 2. Od jutra nasze dzieci wraz z ks. Andrzejem będą przebywać na wakacjach. Wyjazd od kościoła o godz. 900.
 3. We wtorek w godz. 730 – 1430 koło sklepu będzie zorganizowany przegląd gaśnic. Zapraszamy.
 4. W przyszłą niedzielę przy GOK-u 28. Śpisko Watra. Rozpoczęcie o godz. 1400. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
 5. Prace przy renowacji naszego kościoła powoli dobiegają końca. Bardzo dziękujemy za pracę w minionym tygodniu, szczególnie paniom za posprzątanie kościoła przed wczorajszym świętem. Chętnych do pomocy przy kolejnych pracach prosimy o kontakt z p. Markiem. Bóg zapłać!