Aktualności

Podziękowanie za pomoc

Niedziela, 8 lutego 2015 11:59

Przed tygodniem w godzinach wieczornych ogień strawił część zabudowań naszej plebanii. Dzięki pomocy ludzi, szczególnie naszych strażaków, ogień udało się opanować.

Skutków pożaru nie widać może gołym okiem, ale kiedy się wejdzie do domu to czuć, a trochę dalej i widać. Przy tej okazji jako duszpasterze zamieszkujący obecnie tę plebanię wyrażamy wielką wdzięczność: naszym druhom strażakom, członkom Rady Parafialnej zaangażowanym szczególnie w chwili zagrożenia i teraz podczas remontu, ludziom dobrej woli pomagającym przy odbudowie i sprzątaniu, wszystkim, którzy wsparli nas także i dobrym słowem, pamiętającym w modlitwie. Bóg zapłać. Za Was wszystkich będziemy się modlić szczególnie w czasie Mszy św. za parafian, a także i podczas naszej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Niech Św. Florian, Św. Agata i nasi patronowie Św. Bartłomiej i Św. Andrzej strzegą nas w każdym czasie.

Od samego początku zaczęto wymianę spalonych części, sprzątanie budynku. Gdyby ktoś był chętny do pomocy prosimy o kontakt z członkami naszej Rady Parafialnej, a także z panią gospodynią. Każda pomoc się liczy i mamy nadzieję, tworzy jeszcze ściślejszą więź pomiędzy nami.