Aktualności

Wybory do Rady Parafialnej na lata 2017 - 2019

Poniedziek, 26 grudnia 2016 19:40

Statut Rady Parafialnej obowiązuje w całej naszej Archidiecezji. Kadencja członków naszej Rady kończy się z końcem tego roku. Wybory odbędą się w czasie kolędy. Parafia zostaje podzielona na 6 rejonów. Z każdego rejonu wybieramy jednego delegata do Rady. Bardzo prosimy o rzetelne podejście do tematu.

Rejony Wyborcze:
  1. Ulice: Polna, Kąciki, Tatrzańska, Leśna i 3 Maja (od końca do ronda).
  2. Ulice: Ogrodowa, Św. Bartłomieja, Browarna, Kamieniec i 3 Maja (od ronda do kościoła).
  3. Ulice: Krótka i Nadwodnia,
  4. Ulice: Kanada, 3 Maja (od mostu do początku) i os. Pod Taborem.
  5. Ulice: 3 Maja (od kościoła do mostu), Miodowa i Św. Rozalii.
  6. Niedzica Zamek.

W czasie nawiedzin kolędowych w każdym domu zostaną rozdane kartki do głosowania. Po napisaniu nazwiska ministranci zabierają głos do specjalnej urny, która zostanie otwarta po zakończeniu kolędy. Bardzo dziękujemy za Wasz głos.