Aktualności

Parafialna Akademia Piłkarska w Niedzicy

Niedziela, 31 sierpnia 2014 10:29

Rozpoczyna się "Parafialna Akademia Piłkarska" w Niedzicy dla dzieci od lat 5 do 10. Klub, który będzie występował w oficjalnych rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu.

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu w trzech kategoriach wiekowych na boisku piłkarskim w Niedzicy oraz w miejscowej hali sportowej:
1) "skrzaty" 5-6 lat,
2) "żaki" 7-8 lat,
3) "orliki" 9-10 lat.

Celem akademii jest promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, a także rozwój intelektualny, społeczny oraz duchowy każdego dziecka.
Treningi będzie prowadził licencjonowany trener z uprawnieniami UEFA B, były zawodnik takich klubów jak Cracovia Kraków, Wisła Kraków, brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów, nowotarżanin Grzegorz Hajnos.

Więcej szczegółów dotyczących samych treningów, formuły prowadzenia, a także celów szkoleniowych zostanie przedstawione w najbliższy czwartek o godz. 20:00 w salce katechetycznej w Niedzicy. Serdecznie zapraszamy rodziców na to spotkanie.

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła
w Niedzicy