Intencje mszalne: 5 - 11.04.2021

7:30 - Dziękczynno – błagalna dla Małgorzaty i Grzegorza w rocznicę ślubu
9:00 - ††Aniela i Wojciech Madeja, Józef Szewczyk
Zamek 10:15 -Dziękczynno – błagalna dla rodziny Ewy i Józefa
11:30 - Dziękczynno – błagalna dla Janiny i Andrzeja Milaniaków, dzieci i wnuków
19:00 - †Krystyna Nowak w rocznicę śmierci
Poza - †† Józef Milaniak, Franciszek Biela, Wendelin Pichniarczyk, Irena Pojedyniec, Michał Milaniak, Józef Bogaczyk, Maria Janos, Jan Galik, Franciszek Kowalczyk, Małgorzata Kalisz, Andrzej Wnętrzak, Anna Pojedyniec, Anna Święta, Stefan Wnenczak (gr.)

Wtorek, 6.04.2021

7:00 - † Józef Chmiel w 34. rocznicę śmierci
19:00 - †† Helena i Franciszek Madeja w 26. rocznicę śmierci, syn Jan
Poza - †† Józef Milaniak, Franciszek Biela, Wendelin Pichniarczyk, Irena Pojedyniec, Michał Milaniak, Józef Bogaczyk, Maria Janos, Jan Galik, Franciszek Kowalczyk, Małgorzata Kalisz, Andrzej Wnętrzak, Anna Pojedyniec, Anna Święta,Stefan Wnenczak (gr.)

Środa, 7.04.2021
7:00 - ††Rozalia i Michał Nowak i rodzice
19:00 - za zmarłych

Czwartek, 8.04.2021