Intencje mszalne: 12 - 18.04.2021

Poniedziałek 12.04.2021 r.
7:00 - ††Ignacy i Józefa Trojanowicz
19:00 - ††Zofia i Jan Piątek, Maria i Jan Pojedyniec
Poza - †† Józef Milaniak, Franciszek Biela, Wendelin Pichniarczyk, Irena Pojedyniec, Michał Milaniak, Józef Bogaczyk, Maria Janos, Jan Galik, Franciszek Kowalczyk, Małgorzata Kalisz, Andrzej Wnętrzak, Anna Pojedyniec, Anna Święta, Stefan Wnenczak (gr.)

Wtorek, 13.04.2021 r.
7:00 - ††Franciszek i Małgorzata, syn Stanisław w 14. rocznicę śmierci
19:00 - Dziękczynno – błagalna dla Haliny i Jana w rocznicę ślubu

Środa, 14.04.2021 r.