Ogłoszenia duszpasterskie: XI Niedziela Zwykła

Niedziela, 13 czerwca 2021 11:26

1. Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:30.
    Przez całą niedzielę gościmy ks. Marka Zołoteńkę, proboszcza budującej się parafii w Wałbrzychu. Głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na dokończenie budowy. Bardzo dziękujemy za każdą pomoc!
    Trwa miesiąc czerwiec.Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18:30 i bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami w kościele może być 1 osoba na 15 m2. Można także uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła. Trzeba pamiętać o zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu dystansu społecznego i dezynfekcji rąk. Zachęcamy, szczególnie starszych, do uczestnictwa we Mszy św. poprzez przekaz TV, radiowy czy internetowy.
    - poniedziałek 14.06 - wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    - piątek 17.06 - wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  3. Zarząd Urbaru zaprasza na ogólne zebranie sprawozdawcze dzisiaj o godz. 14:00 w Domu Strażaka.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.