XV Niedziela zwykła

Niedziela, 11 lipca 2021 10:34

1. Mamy wakacje. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych turystów i wczasowiczów. Życzymy Wam dużo słońca i dobrego wypoczynku pośród nas. Przypominamy również, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 1830.
    Gościmy w naszej parafii kustosza Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu ks. Jerzego Filka. Na każdej Mszy św. głosi kazania, a po Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć budowę Domu Pielgrzymkowego Pod Tęczą. Bóg zapłać za każdą ofiarę i pomoc.
    O godz. 14:00 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie sprawozdawcze Kółka Rolniczego w Niedzicy. Zarząd bardzo serdecznie zaprasza członków Kółka.
    - poniedziałek 12.07 - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    - wtorek 13.07 - wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    - czwartek15.07 - wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    - piątek 16.07 - wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej). Odpust we Frydmanie
    - suma o godz. 11:00
  3. W dniach 23-31.07.2021 r. odbędzie się jubileuszowa 40. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy rozpoczynają się dzisiaj w parafii NSPJ w Nowym Targu. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.