XVII Niedziela zwykła

Niedziela, 25 lipca 2021 08:17

1. Pozdrawiamy dzisiaj Wszystkich Szanownych Gości i Turystów odwiedzających Pieniny, Spisz i naszą niedzicką wspólnotę parafialną. Wszystkich serdecznie witamy i życzymy spokojnego, pełnego radości wypoczynku.
    Przypominamy, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30.
    Dzisiaj przeżywamy I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o nich w modlitwie, ale i starajmy się ich wesprzeć dobrym słowem.
    O godz. 15:00 poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji ofiarą będzie można wesprzeć misjonarzy pracujących poza naszą ojczyzną.
    W czasie wakacji Msze św. codzienne są odprawiane wieczorem, pól godziny wcześniej można skorzystać z sakramentu pokuty.
    - poniedziałek 26.07 - wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Odpust w Kacwinie - suma o godz. 11:00
    - czwartek 29.07 - wspomnienie Św. Marty,
    - sobota 31.07 - wspomnienie Św. Ignacego Loyoli, kapłana
  3. Trwa nowenna tygodni przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. W sobotę o godz. 18:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i różaniec z rozważaniami. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.