XXV Niedziela Zwykła

Niedziela, 19 września 2021 10:25

1. Nasza parafia pielgrzymuje do Lichenia. Pielgrzymi modlą się za nas, również my ogarnijmy ich naszą modlitwą, by bezpiecznie powrócili do swoich domów.
  2. Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, o 11:30 suma i wieczorem o 18:00.
    Z racji dzisiejszego wspomnienia MB Saletyńskiej - odpust w Łapszach Wyżnych. Suma o godz. 11:30.
    Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z Rady Parafialnej czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 17:00.
    - poniedziałek 20.09 - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła ChongHasang i Towarzyszy
    - wtorek 21.09 - święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    - czwartek 23.09 - wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, kapłana
  4. W przyszłą niedzielę z okazji Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11:00 przy kaplicy ku jego czci. Nie będzie Mszy św. o 10:15 i 11:30. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian. Po Mszy św. Grupa 700.lecia i Sołtys z Radą Sołecką Niedzicy – Zamku zapraszają na poczęstunek przy kaplicy. W tym dniu także odpust w Dębnie. Suma o godz. 11:30.
  5. Spotkania formacyjne:
    - czwartek - o godz. 16:30 kandydaci na ministrantów, o 17:00 ministranci i lektorzy,
    - piątek - młodzież.
    - sobota - schola (o godz. 17:00).
  6. W sobotę zapraszamy na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Łagiewnik. Wyjazd o godz. 7:00 od kościoła. Powrót ok 16:00. Zapisy w zakrystii. W programie różaniec, spotkanie formacyjne i Msza św. pod przewodnictwem naszego metropolity ks. abp. Marka Jędraszewskiego.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela, Staś.