XXVII Niedziela Zwykła

Niedziela, 3 października 2021 10:18

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Po Mszy św. o godz. 11:30 procesja różańcowa wokół kościoła. Przed Mszą św. o godz. 11:15 zostaną rozdane różańce dzieciom z kl. III.
    W tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, na Zamku o 16:30.
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami kościół może być zapełniony do 75% wiernych. Warunkiem koniecznym jest również przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta - w środku, oraz dezynfekowanie rąk w przed wejściem do kościoła.
    Dzisiaj po każdej Mszy św. jest zbierana ofiara do puszek przeznaczona na działalność młodzieżową naszej Archidiecezji. Bóg zapłać!
    - poniedziałek 4.10 - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
    - wtorek 5.10 - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    - czwartek 7.10 - wspomnienie św. NMP Różańcowej
    - sobota 9.10 - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
    - niedziela 10.10 - odpust w Mizernej. Suma o godz. 11:00
  3. W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
    - Poniedziałek - kl. VII
    - Wtorek - kl. VI
    - Środa - kl. IVa
    - Czwartek - Róża MB Bolesnej
    - Piątek -Młodzież
    - Sobota -Ministranci, lektorzy i schola
    - Niedziela -Młodzież
  4. Jutro jeśli będzie dobra pogoda to chcielibyśmy dokończyć czyszczenie lasu plebańskiego. Zapraszamy chętnych do pomocy. Można się zgłosić do panów z Rady Parafialnej.
  5. W najbliższy czwartek zapraszamy na Jerycho Różańcowe do Ludźmierza w godzinach od 4:00 do 8:00. Wyjazd o godz. 3:00. Bardzo serdecznie prosimy o udział w tej modlitwie. Zapisy w zakrystii.
  6. „Nie lękajcie się” to hasło XXI Dnia Papieskiego, który będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Po Mszy św. młodzież będzie kwestować na pomoc Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. Kominiarze informują, że od czwartku (7.10) w Niedzicy rozpoczyna się okresowy przegląd i czyszczenie przewodów kominowych, spalinowych, dymowych i wentylacyjnych. W trosce o swoje bezpieczeństwo pozwólmy im dobrze wykonać zadanie. Prosi się, by osoby na kwarantannie i chore poinformowały o tym kominiarzy przed rozpoczęciem czyszczenia.
  8. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny,Niedziela, Rycerz Niepokalanej.