XXX Niedziela zwykła

Niedziela, 24 października 2021 09:46

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Różaniec o godz. 17:30.
    W tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, na Zamku o 16:30.
    Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć misjonarzy ofiarą do puszek. Bóg zapłać!
    Zgodnie z ostatnimi zaleceniami kościół może być zapełniony do 75% wiernych. Warunkiem koniecznym jest również przebywanie w maseczce zakrywającej nos i usta - w środku, oraz dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła.
    - czwartek 28.10 - święto świętych apostołów Szymona i Judy
    - niedziela 31.10 - uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła własnego
  3. W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
    - Poniedziałek - Róża MB Gromnicznej
    - Wtorek - Róża MB Nieustającej Pomocy
    - Środa - Róża Ukoronowania NMP
    - Czwartek - Róża MB Łaskawej
    - Piątek - Róża Św. Barbary
    - Sobota - Róża Św. Maksymiliana
  4. Spotkania formacyjne:
    - Poniedziałek - po Mszy św. spotkanie dla rodziców ministrantów i scholi
    - Sobota - schola
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Byśmy mogli zyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty.
    - Poniedziałek od 16:30 - dzieci ze szkoły podstawowej
    - Wtorek od 15:30 - Zamek i o 17:00 Msza św.
    - Wtorek od 17:00 - młodzież ze szkół ponadpodstawowych
    - Środa - sobota od 1630 - dorośli
  6. Od poniedziałku po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po każdej Mszy św. będzie można nabyć znicze jako cegiełkę w kwocie przynajmniej 10 zł, z których dochód jest przeznaczony na dofinansowanie pielgrzymki do Rzymu uczniów kl. VIII (po bierzmowaniu). Bóg zapłać.
  7. Bardzo serdecznie prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu i wrzucanie śmieci do kontenera. Po zapełnieniu zostanie wywieziony. Po Wszystkich Świętych zostanie podstawiony nowy na wypalone znicze.
  8. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela.