XIV Niedziela Zwykła

Niedziela, 3 lipca 2022 12:49

1. Bardzo serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych turystów i wczasowiczów. Życzymy Wam dużo słońca i dobrego wypoczynku pośród nas. Przypominamy również, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30.
    Dzisiaj przy GOK-u w Niedzicy będzie 26. Śpisko Watra. Rozpoczęcie o godz. 14:00. Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają.
    - poniedziałek 4.07 - Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
    - wtorek 5.07 - wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
    - środa6.07 - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    - piątek 8.07 - wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
  3. W poniedziałek nawiedziny chorych z Komunią Św. Od godz. 8:00 rejon ks. Andrzeja, od godz. 11:00 rejon ks. Proboszcza.
  4. Wtorek 5.07 jest dniem chorych dla naszej parafii. O godz. 8:00 zostanie odprawiona Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Wcześniej o godz. 7:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i w tym czasie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w przywiezieniu osób chorych i starszych do kościoła.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na wakacje nad morzem, a także na pielgrzymkę do Fatimy. Natomiast od 11. do 23. listopada zapraszamy na pielgrzymkę do Meksyku. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdów można zyskać w zakrystii. Zapraszamy bardzo serdecznie zainteresowanych.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.