XIX Niedziela Zwykła

Niedziela, 7 sierpnia 2022 13:23

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych wczasowiczów i turystów. Życzymy wam udanego wypoczynku i nabrania sił do waszych codziennych obowiązków. Przypominamy również, że Msze św. odprawiamy w naszej parafii o godz. o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 19:00. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30.
    - poniedziałek 8.08- wspomnienie św. Dominika, kapłana
    - wtorek 9.08 - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża,dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    - środa 10.08 - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    - czwartek 11.08 - wspomnienie św. Klary, dziewicy
    - sobota 13.08 - święto NMP Kalwaryjskiej
  3. W najbliższą sobotę Msza św. niedzielna w kaplicy na Zamku zostanie odprawiona o godz. 18:00.
  4. W sobotę 13.08 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19:00, potem różaniec fatimski z procesją Eucharystyczną i figurą MB Fatimskiej wokół kościoła (przynieście świece).
  5. Małopolska Izba Rolnicza oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nowym Targu zapraszają rolników na szkolenie z zakresu ochrony zwierząt podczas ich uśmiercania oraz kwalifikacji osób do przeprowadzania uboju poza rzeźnią na użytek własny. Spotkanie odbędzie się we wtorek (9.08) o godz. 10:00 w Domu Ludowym w Łapszach Niżnych.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.